Serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Więcej informacji na tej stronie    Zamknij to powiadomienie
 
  firma  nasza oferta   rozwiązania dedykowane  oprogramowanie  bezpieczeństwo  praca  kontakt
ARKomp Systemy Komputerowe
ul. Bolesława Pobożnego 105
62-800 Kalisz
tel. 062 767 27 31


Aktualności:

Informacja na temat pracy firmy ARKomp w dniu 14 sierpnia 2017 roku
Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, że 14 sierpnia 2017 roku będzie dniem wolnym od pracy w firmie ...

więcej...


Wyszukaj

Nasza oferta
  Doradztwo w zakresie wykorzystania systemów komputerowych, audyty legalności oprogramowania

  Projektowanie, instalacja, konserwacja i rozbudowa sieci komputerowych

  Instalacja sprzętu komputerowego (w tym także serwerów) i aplikacji użytkowych

  Kompleksowa opieka nad systemami i sieciami komputerowymi, serwis pogwarancyjny komputerów i drukarek

  Sprzedaż wysokiej jakości sprzętu komputerowego

  Kasy i drukarki fiskalne serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

  Projektowanie stron www

  Montaż instalacji alarmowych, ppoż. oraz telewizji dozorowej CCTV

  Cyfrowy system rejestracji czasu pracy RCP oraz System Kontroli Dostępu

  Instalacja, serwis i naprawa analogowych i cyfrowych central telefonicznych

  Rozwiązania własne

  Systemy finansowo-księgowe

  Systemy kadrowo-płacowe

  Systemy CRM

  Systemy handlowe

  Obieg dokumentów - workflow

Oprogramowanie
  Enova 365 - systemy ERP

  InsERT: Subiekt, Rewizor, Gratyfikant, Rachmistrz

  Novell NOWS - programy ułatwiające zarządzanie

  VMware - wirtualizacja systemów

Novell NOWS - programy ułatwiające zarządzanie

Przy współpracy z firmą Novell, udostępniamy programy ułatwiające zarządzanie firmą, zwiększające jej produktywność oraz poszerzające bezpieczeństwo w sieci. Novell od ponad 20 lat tworzy rozwiązania, których celem jest maksymalne wsparcie pracowników. Stworzone aplikacje ułatwiają komunikację zarówno w małych, jak i w dużych firmach.

Najważniejsze komponenty z pakietu Novell NOWS to:

  • Novell Open Enterprise Server -  łączy sprawdzone usługi sieciowe NetWare z zaletami systemu SUSE Linux Enterprise Server, w tym wirtualizacją i obsługą procesorów 64-bitowych. Jednocześnie Open Enterprise Server udostępnia dodatkowe możliwości tj. wirtualizacja, konsolidacja, dynamiczne składowanie danych, możliwość użytkowania aplikacji Windows bez konieczności stosowania klientów oraz możliwość korzystania z tysięcy aplikacji linuksowych.
  • Novell GroupWise - usprawnienie komunikacji i współpracy pomiędzy pracownikami. Zawiera m.in.: pocztę elektroniczną, wspólny kalendarz czy książkę adresową. Upraszcza ustalanie terminów spotkań i współdzielenie folderów widocznych dla wszystkich użytkowników.
  • Novell ZENworks Configuration Management – narzędzie do automatycznej konfiguracji komputerów i serwerów. To sposób na zdalne wsparcie napraw i przejmowania kontroli, obsługę obrazów, inwentaryzację sprzętu i oprogramowania w środowisku Windows, MacOs i Linux.
  • Novell ZENworks Endpoint Security Management – to ochrona komputerów, zarządzanie dostępem do sieci, kontrola aplikacji, blokowanie portów, zaawansowany firewall, szyfrowanie pendrive.
  • Novell Filr - możliwość współdzielenia plików osobistych i katalogów sieciowych zarówno pracownikom stacjonarnym, jak i mobilnym, przy zachowaniu przez dział IT pełnej kontroli nad bezpieczeństwem bazy danych.
  • Novell Vibe - wspomaga pracę zespołową poprzez Intranet, łatwe współdzielenie dokumentów, prace projektowe i zespołowe. To automatyzacja wielu procesów (workflow).
  • Novell Service Desk for Incident Management - zintegrowana aplikacja zapewniająca pomoc techniczną w rozwiązywaniu, śledzeniu i zarządzaniu problemami poprzez pocztę elektroniczną, czy komputery kieszonkowe. Jest to pełna automatyzacja i usprawnienie w rozwiązywaniu problemów.
  • Novell iPrint Appliance - wirtualny przyrząd umożliwiający drukowanie z dowolnych maszyn. Program łączy wszystkie stacje robocze oraz urządzenia przenośne, co umożliwia drukowanie z dowolnego miejsca za pomocą komputerów i urządzeń mobilnych.
 
 
 

 

www.novell.com

 


 

Arkomp Systemy Komputerowe