Serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Więcej informacji na tej stronie    Zamknij to powiadomienie
 
  firma  nasza oferta   rozwiązania dedykowane  oprogramowanie  bezpieczeństwo  praca  kontakt
ARKomp Systemy Komputerowe
ul. Bolesława Pobożnego 105
62-800 Kalisz
tel. 062 767 27 31


Aktualności:

Informacja na temat pracy firmy ARKomp w dniu 14 sierpnia 2017 roku
Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, że 14 sierpnia 2017 roku będzie dniem wolnym od pracy w firmie ...

więcej...


Wyszukaj

Nasza oferta
  Doradztwo w zakresie wykorzystania systemów komputerowych, audyty legalności oprogramowania

  Projektowanie, instalacja, konserwacja i rozbudowa sieci komputerowych

  Instalacja sprzętu komputerowego (w tym także serwerów) i aplikacji użytkowych

  Kompleksowa opieka nad systemami i sieciami komputerowymi, serwis pogwarancyjny komputerów i drukarek

  Sprzedaż wysokiej jakości sprzętu komputerowego

  Kasy i drukarki fiskalne serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

  Projektowanie stron www

  Montaż instalacji alarmowych, ppoż. oraz telewizji dozorowej CCTV

  Cyfrowy system rejestracji czasu pracy RCP oraz System Kontroli Dostępu

  Instalacja, serwis i naprawa analogowych i cyfrowych central telefonicznych

  Rozwiązania własne

  Systemy finansowo-księgowe

  Systemy kadrowo-płacowe

  Systemy CRM

  Systemy handlowe

  Obieg dokumentów - workflow

Oprogramowanie
  Enova 365 - systemy ERP

  InsERT: Subiekt, Rewizor, Gratyfikant, Rachmistrz

  Novell NOWS - programy ułatwiające zarządzanie

  VMware - wirtualizacja systemów

Obieg dokumentów - workflow

enova365 workflow – obieg dokumentów
 
 
Co to jest Workflow?
Każdy obszar działalności firmy może zostać usprawniony przy wykorzystaniu systemów ERP. Wdrożenia takich oprogramowań przynoszą ogromne korzyści. Zdarza się, że przedsiębiorstwa rozszerzające zakres wykorzystania technik informacyjnych napotykają problemy związane z prowadzeniem mnogości rozwiązań. Stosują np. jeden system do obsługi klienta, drugi do prowadzenia księgowości, kolejny do obiegu spraw wewnętrznych, jeszcze inny do procesowania dokumentów itd. W efekcie użytkownik traci kontrolę nad tym, co i jak ma wykonać oraz jaki etap realizacji osiągnęły zadania. Rozwiązaniem są systemy zarządzania przepływem pracy, inaczej: obieg dokumentów (ang. workflow), które w jednym miejscu zbierają informacje pochodzące z różnych obszarów działalności firmy. 
 
 
Oprogramowanie prezentuje powiadomienia o konieczności podjęcia aktywności w spójny, zrozumiały sposób, jednocześnie umożliwiając realizację związanych z nimi zadań bezpośrednio z poziomu interfejsu. System umożliwia koordynowanie złożonych działań realizowanych przez grupę ludzi pracujących w różnych departamentach przedsiębiorstwa. Porządkuje grupy zadań przypisane do użytkowników w procesy niezależne od obszaru firmy. Organizuje przepływ pracy poprzez automatyzację procesów biznesowych, w których dokumenty, informacje lub zadania są przekazywane od jednego uczestnika do następnego, zawsze według odpowiednich procedur zarządczych. 
Do czego służy moduł enova365 Workflow?
Moduł enova365 Workflow, wchodzący w skład zintegrowanego oprogramowania enova365 ERP/CRM, dzięki intuicyjnemu środowisku pracy użytkownika i możliwości definiowania zaawansowanych zasad, pozwala skutecznie organizować i automatyzować pracę wielu osób w ramach procesów firmy.
 
 
Edytor procesów
Najwygodniejszym sposobem na utworzenie wzorcowego procesu jest wykorzystanie edytora procesu enova365 Workflow Designer. Pozwala on na zbudowanie pełnego procesu za pomocą grafu. Wystarczy, że użytkownik przeciągnie z paska narzędzi element na obszar roboczy, a enova365 ERP wygeneruje odpowiednią konfigurację. Przeciąganie kolejnych elementów i łączenie ich za pomocą strzałek umożliwia zaprojektowanie dowolnie rozbudowanego procesu w formie graficznej.
 
 
Środowisko pracy użytkownika:
Środowiskiem pracy enova365 Workflow jest lista zadań, na której pojawiają się powiadomienia o czynnościach do wykonania w ramach poszczególnych procesów. Wybranie zadania z listy powiadomień powoduje otwarcie formularza kreatora, który zawiera zestaw kroków/ zakładek do uzupełnienia przez użytkownika. Zakończenie pracy z kreatorem prowadzi do realizacji zadania i skutkuje przejściem do kolejnego etapu przetwarzania procesu. Może to być np. wysłanie wiadomości e-mail/SMS, przekazanie zadania kolejnemu użytkownikowi lub zatwierdzenie dokumentów. Po wykonaniu czynności zakończenie procesu. Użytkownik może również sam zainicjować procesy. Dodatkowo może obserwować na liście status zadań, których jest koordynatorem, śledząc przebytą ścieżkę w formie graficznej. 
 
 
Harmonogram zadań
Jest to narzędzie, dzięki któremu akcje wykonywane dotychczas przez użytkownika będą inicjowane w określonym czasie lub momencie wystąpienia konkretnego zdarzenia. Przykładem może być automatyczny import kursów walut o określonej godzinie, analiza niezapłaconych faktur i wysyłanie informacji do dłużników o należnościach. 

 


 

Arkomp Systemy Komputerowe