Serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Więcej informacji na tej stronie    Zamknij to powiadomienie
 
  firma  nasza oferta   rozwiązania dedykowane  oprogramowanie  bezpieczeństwo  praca  kontakt
ARKomp Systemy Komputerowe
ul. Bolesława Pobożnego 105
62-800 Kalisz
tel. 062 767 27 31


Aktualności:

Informacja na temat pracy firmy ARKomp w dniu 14 sierpnia 2017 roku
Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, że 14 sierpnia 2017 roku będzie dniem wolnym od pracy w firmie ...

więcej...


Wyszukaj

Nasza oferta
  Doradztwo w zakresie wykorzystania systemów komputerowych, audyty legalności oprogramowania

  Projektowanie, instalacja, konserwacja i rozbudowa sieci komputerowych

  Instalacja sprzętu komputerowego (w tym także serwerów) i aplikacji użytkowych

  Kompleksowa opieka nad systemami i sieciami komputerowymi, serwis pogwarancyjny komputerów i drukarek

  Sprzedaż wysokiej jakości sprzętu komputerowego

  Kasy i drukarki fiskalne serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

  Projektowanie stron www

  Montaż instalacji alarmowych, ppoż. oraz telewizji dozorowej CCTV

  Cyfrowy system rejestracji czasu pracy RCP oraz System Kontroli Dostępu

  Instalacja, serwis i naprawa analogowych i cyfrowych central telefonicznych

  Rozwiązania własne

  Systemy finansowo-księgowe

  Systemy kadrowo-płacowe

  Systemy CRM

  Systemy handlowe

  Obieg dokumentów - workflow

Oprogramowanie
  Enova 365 - systemy ERP

  InsERT: Subiekt, Rewizor, Gratyfikant, Rachmistrz

  Novell NOWS - programy ułatwiające zarządzanie

  VMware - wirtualizacja systemów

Enova 365 - systemy ERP

 

Jesteśmy dystrybutorem innowacyjnego oprogramowania enova365 ERP. Przy współpracy z firmą Soneta, zapewniamy dostęp do najlepszego systemu ERP na rynku, który ułatwia zarządzanie strategiczne w firmie oraz wspomaga jej działania operacyjne. Aplikacja jest bardzo uniwersalna i łatwa w obsłudze. Enova365 dostosowuje się do struktury przedsiębiorstwa, dzięki czemu sprawdza się w firmach zlokalizowanych w jednym miejscu jak i w tych z rozproszoną strukturą. Jest to system, który ułatwia podejmowanie decyzji oraz skutecznie sam rozwiązuje niektóre zadania. Enova365 ERP zbudowana jest z wielu modułów, które współpracują ze sobą w oparciu o jedną bazę danych.

 
  • Kadry Płace - to nowoczesny program kadrowo-płacowy. System jest przystosowany do zmieniających się przepisów, zachowuje historię wprowadzanych zmian oraz modyfikacji, a także wspiera automatyzację procesów zachodzących w przedsiębiorstwie. Enova365 ERP tworzy program kadrowo-płacowy, który upraszcza zarządzanie zasobami ludzkimi zarówno w małych firmach, jak i dużych przedsiębiorstwach.
 
  • Księga Handlowa – moduł zapewniający kompleksową obsługę księgowości w firmie. Pozwala prowadzić ewidencję i dekretację dokumentów zgodnie z obowiązującymi normami rachunkowymi. Na bieżąco uwzględnia zmiany w polskim prawie oraz gromadzi dane wykorzystywane w analizach i prognozach finansowych. Jest to program księgowy, w którym możliwe jest również prowadzenie rozrachunków z kontrahentami oraz wystawianie deklaracji do urzędów skarbowych.  Jest to łatwe i profesjonalne zarządzanie majątkiem oraz finansami.
 
  • CRM – moduł, który poprzez przechowywanie kontaktów i informacji, usprawnia proces obsługi klienta. Odpowiednie funkcje umożliwiają prowadzenie kampanii oraz projektów związanych z grupą kontrahentów, a także prowadzenie z nimi korespondencji seryjnej. Moduł skutecznie organizuje pracę firmy - pozwala przydzielać zadania pracownikom, którzy mogą śledzić obowiązki do wykonania.  Ten, całkowicie innowacyjny, system ERP jest o wiele bardziej funkcjonalny niż inne aplikacje tego typu. Ułatwia to utrzymanie z kontrahentami dobrych stosunków, wspiera działania marketingowe oraz sprzedażowe, przez co podnosi jakość świadczonych przez firmę usług.
 
  • Handel – moduł oferuje narzędzia służące do prowadzenia zakupów oraz sprzedaży krajowej i zagranicznej. Dzięki możliwości definiowania cenników, pozwala swobodnie kształtować politykę cenową. Moduł ten pozwala usprawnić prowadzenie gospodarki magazynowej oraz tworzenie kart towarowych według potrzeb firm, a także wystawianie dokumentów handlowych czy magazynowych. Prowadzi ewidencję kontrahentów i zachowuje wszystkie istotne dane o partnerach handlowych, instytucjach czy urzędach.  W połączeniu z modułem Produkcja, tworzy zlecenia produkcyjne oraz generuje dokumenty rozchodu i przyjęć produktów.
 

 

Każdy z modułów wykonuje pracę w wyspecjalizowanym obszarze. Moduły te składają się na system ERP. Elementy współdziałają ze sobą oraz z urządzeniami zewnętrznymi (m.in.: z drukarkami fiskalnymi, drukarkami etykiet, inwentaryzatorami). System enova365 ERP to innowacyjne narzędzie pracy, które jest nieustannie udoskonalane po to, aby sprostać potrzebom każdej firmy.

 

Oprogramowanie jest również dostępne w chmurze, dzięki czemu połączenie z danymi jest możliwe poprzez przeglądarkę internetową, tablet, laptop czy smartfon. Wystarczy połączenie z Internetem, aby móc korzystać z systemu niezależnie od miejsca pobytu, przez co zwiększa się skuteczność podjętych przez pracowników zadań. To nowoczesny sposób na prowadzenie firmy, który usprawnia działania biznesowe i czyni firmę jeszcze bardziej elastyczną.

Na potrzeby naszych Klientów, spotykamy się z nimi i prezentujemy możliwości oprogramowania enova365 ERP. Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania. Zapraszamy do kontaktu.

 

www.enova.pl
 


 

Arkomp Systemy Komputerowe