Serwis używa plików cookies do prawidłowego działania strony. Więcej informacji na tej stronie    Zamknij to powiadomienie
 
  firma  nasza oferta   rozwiązania dedykowane  oprogramowanie  bezpieczeństwo  praca  kontakt
ARKomp Systemy Komputerowe
ul. Bolesława Pobożnego 105
62-800 Kalisz
tel. 062 767 27 31


Aktualności:

Informacja na temat pracy firmy ARKomp w dniu 14 sierpnia 2017 roku
Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, że 14 sierpnia 2017 roku będzie dniem wolnym od pracy w firmie ...

więcej...


Wyszukaj

Nasza oferta
  Doradztwo w zakresie wykorzystania systemów komputerowych, audyty legalności oprogramowania

  Projektowanie, instalacja, konserwacja i rozbudowa sieci komputerowych

  Instalacja sprzętu komputerowego (w tym także serwerów) i aplikacji użytkowych

  Kompleksowa opieka nad systemami i sieciami komputerowymi, serwis pogwarancyjny komputerów i drukarek

  Sprzedaż wysokiej jakości sprzętu komputerowego

  Kasy i drukarki fiskalne serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

  Projektowanie stron www

  Montaż instalacji alarmowych, ppoż. oraz telewizji dozorowej CCTV

  Cyfrowy system rejestracji czasu pracy RCP oraz System Kontroli Dostępu

  Instalacja, serwis i naprawa analogowych i cyfrowych central telefonicznych

  Rozwiązania własne

  Systemy finansowo-księgowe

  Systemy kadrowo-płacowe

  Systemy CRM

  Systemy handlowe

  Obieg dokumentów - workflow

Oprogramowanie
  Enova 365 - systemy ERP

  InsERT: Subiekt, Rewizor, Gratyfikant, Rachmistrz

  Novell NOWS - programy ułatwiające zarządzanie

  VMware - wirtualizacja systemów

VMware - wirtualizacja systemów

VMware to jeden z liderów w branży, który upraszcza działania infrastruktury IT w firmie. Programy, które dostarcza, pozwalają na wirtualizację zasobów informatycznych przedsiębiorstwa. VMware tworzy przystępne środowisko komputerowe oraz powoduje, że praca w firmie staje się jeszcze bardziej wydajna. Zautomatyzowanie poszczególnych operacji pozwala szybciej zarządzać całym otoczeniem IT.   Unowocześnia zarządzanie centrum przetwarzania danych, przez co możliwe jest obniżenie kosztów operacyjnych oraz nakładów inwestycyjnych.


VMware dostarcza aplikacje, które służą do wirtualizacji:

 
  • Serwerów - dzięki tym rozwiązaniom, możliwe jest uruchamianie więcej niż jednego systemu operacyjnego w danym momencie. Programy, w oparciu o platformy, pozwalają uruchamiać aplikacje z różnych systemów na jednym serwerze, kopiować oraz przenosić dane, bez przerywania pracy serwera.
  • Sieci - za pomocą stworzonych sieci wirtualnych, o tych samych właściwościach, co sieci fizyczne, można uzyskać większą niezależność od sprzętu. Pozwala to na szybkie przydzielanie zasobów firmy, automatyczną konserwację starych oraz nowych informacji, bez przerw w działaniu. Sieci umożliwiają monitorowanie jakości i bezpieczeństwa.
  • Aplikacji - jest to podniesienie jakości działań świadczonych przez te aplikacje. Poprzez wirtualizację platform biznesowych możliwe jest zapewnienie większej dostępności, szybkości oraz elastyczności świadczonych usług. Jest to również duże ułatwienie w przywracaniu ich po awarii.
  • Pamięci masowej - bez konieczności nabywania dodatkowych modułów, zwiększa się wydajność dostępnego miejsca oraz jego wykorzystanie. Jest to model intuicyjny dla administratorów systemu, który wydłuża czas działania aplikacji i obniża wymogi dotyczące sterowników. Dzięki temu zarządzanie zasobami pamięci masowej jest o wiele prostsze.

Zastosowana technologia pozwala zachować ciągłość w procesach biznesowych oraz minimalizować ryzyko utraty zasobów. To wszystko sprawia, że działania podjęte w ramach urządzeń sieci, zyskują na większej niezależności. Programy operacyjne są dostępne również w chmurze. VMware świadczy usługi, które są dostępne w dowolnym miejscu z dowolnego urządzenia. Firma nieustannie dostrzega nowe możliwości rozwoju i w sposób niekonwencjonalny przekształca sektor IT, przez co gwarantuje niezawodną możliwość rozwoju dla każdej firmy.

 
 
 
 

 

Arkomp Systemy Komputerowe